Czeladzki Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Łazowianka Łazy - Ostoja Żelisławice
Orzeł Dąbie - Unia Dąbrowa Górnicza
Niwy Brudzowice - KP Sarnów
CKS Czeladź - Zew Kazimierz
Przemsza Okradzionów - Łagisza Będzin
MKS Poręba - Jedność Strzyżowice
Skalniak Kroczyce - Milenium Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe - Źródło Kromołów

Logowanie

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 192, wczoraj: 484
ogółem: 857 021

statystyki szczegółowe

Aktualności

Piłka, muzyka i wiele wspomnień

  • autor: PMJ1924, 2014-06-29 08:45

W sobotę na Stadionie im. Józefa Pawełczyka odbyła się zorganizowana przez Czeladzki Klub Sportowy impreza z okazji 90-lecia istnienia klubu.

Było dużo piłki nożnej: rozegrano pierwszą edycję Memoriału Waldemara Trybulca, w którym zwycięstwo odniosła najlepsza drużyna Czeladzkiej Ligi Amatorskiej - Bloki United, ponadto piłkarze aktualnie występujący w CKS zwyciężyli drużynę kibiców CKS i zaprzyjaźnionych drużyn z Wojkowic i Ząbek, a oldboje CKS przegrali z drużyną BKS Stali Bielsko, która stale trenuje i często rozgrywa swoje mecze, nic więc dziwnego, że okazała się bardzo wymagającym przeciwnikiem.
Na czeladzkim stadionie pojawili się między innymi Marcin Bęben, Leszek Błaszczyk, Jacek Góralczyk, Robert Góralczyk, Robert Haratyk, Waldemar Herba, Piotr Horzelski, Włodzimierz Jaros, Józef Jaworski, Piotr Jędrusik, Piotr Krawczyk, Marian Kroczek, Marek Matuszek, Andrzej Nikodem, Mirosław Nikodem, Marek Powallo, Robert Razakowski, Jarosław Skrzypiec, Arkadiusz Stys, Zbigniew Szaleniec, Krzysztof Szlęk, Robert Szopa, Jacek Welon, Józef Wnęk, Krzysztof Zawłocki, a wielu z nich zaprezentowało swoje, wciąż całkiem niezłe, umiejętności piłkarskie.
Po zakończeniu meczu oldbojom wręczono specjalne statuetki ufundowane przez firmę KlimaInstal, która od półtora roku znacząco wspiera CKS. Właściciel KlimaInstal, pan Tadeusz Zarębski, również został uhonorowany i w podziękowaniu za współpracę otrzymał unikatową koszulkę CKS, która została wykonana specjalnie z okazji 90-lecia w jednym egzemplarzu.
Nie zabrakło żużla: specjalny pokaz zaprezentował żużlowiec ROW Rybnik Kamil Wieczorek, który wykonał kilka okrążeń wokół stadionu. Ze względu na brak odpowiednich zabezpieczeń wokół stadionu, o jeździe na maksimum możliwości nie było mowy, ale i tak pokaz był prawdziwą atrakcją i nawiązaniem do historii CKS, w której sekcja żużlowa w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku znacząco się zapisała.
Było sporo muzyki - na scenie wystąpili: Pockrockers & Jeff Schiffman, Jahvigation, Tequila Gerbils i KoNoPiAnS. Wszystkie grupy dały wspaniały show, czemu sprzyjało też dobre nagłośnienie. Występy trwały do późnej nocy i zostały zwieńczone przez kibiców efektownym racowiskiem, które na obecnych na stadionie pozostawiło z pewnością niezapomniane wrażenie. Należy zauważyć, że kibice CKS już wcześniej zaprezentowali kilka efektownych opraw, nawiązując do historii klubu i jego jubileuszu.
Nie zabrakło również wielu innych atrakcji, imprezę można więc uznać za ze wszech miar udaną. Zarząd klubu obiecuje, że jeszcze w tym roku czekać nas będą kolejne atrakcje związane z jubileuszem, więc wszystkich w sobotę obecnych i nieobecnych będziemy mieli jeszcze okazję ponownie zaprosić.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [863]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

KP SarnówCKS Czeladź
KP Sarnów 1:4 CKS Czeladź
2014-11-15, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Ostoja Żelisławice 1:0 Źródło Kromołów
Milenium Wojkowice 4:1 Promień Strzemieszyce Małe
Jedność Strzyżowice 2:3 Skalniak Kroczyce
Łagisza Będzin 4:3 MKS Poręba
Zew Kazimierz 3:0 Przemsza Okradzionów
KP Sarnów 1:4 CKS Czeladź
Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy Orzeł Dąbie

Najnowsza galeria

Prezentacja strojów CKS Czeladź przez piękne modelki
Ładowanie...