Czeladzki Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Łazowianka Łazy - Ostoja Żelisławice
Orzeł Dąbie - Unia Dąbrowa Górnicza
Niwy Brudzowice - KP Sarnów
CKS Czeladź - Zew Kazimierz
Przemsza Okradzionów - Łagisza Będzin
MKS Poręba - Jedność Strzyżowice
Skalniak Kroczyce - Milenium Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe - Źródło Kromołów

Logowanie

Kalendarium

23

04-2018

pon.

24

04-2018

wtorek

25

04-2018

środa

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

29

04-2018

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 156, wczoraj: 310
ogółem: 795 313

statystyki szczegółowe

Aktualności

50 Turniej o Puchar Prezydenta Sosnowca

  • autor: 1924CKS, 2014-01-14 23:42

50. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

50. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Trampkarzy Starszych (Rocznik 99/2000)
o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SOSNOWCA
z OKAZJI WYZWOLENIA ZAGŁĘBIA


 

Podział na grupy i harmonogram gier  w rozwinięciu>>>  trampkarze starsi CKS Czeladź zagrają w grupie 4

ELIMINACJE

Hala MOSiR w Sosnowcu ul. Żeromskiego

 

 

Grupa I   18.01.2014 r. godz. 8,00

 

 

1.

BKS Sarmacja Będzin

2.

KKS Czarni I Sosnowiec

3.

KS Górnik I Jaworzno

4.

KS Unia Dąbrowa Górnicza

 

1.

BKS Sarmacja Będzin

-

KKS Czarni I S-c

 

 

 

 

2.

KS Górnik I Jaworzno

-

KS Unia Dąbrowa G.

 

 

 

 

3.

KS Unia Dąbrowa G.

-

BKS Sarmacja Będzin

 

 

 

 

4.

KKS Czarni I S-c

-

KS Górnik I Jaworzno

 

 

 

 

5.

KS Unia Dąbrowa G.

-

KKS Czarni I S-c

 

 

 

 

6.

BKS Sarmacja Będzin

-

KS Górnik I Jaworzno

 

 

 

Grupa II   18.01.2014 r. godz. 10,00

 

 

1.

APN Czeladź

2.

KKS Czarni II Sosnowiec

3.

Zagłębie II Sosnowiec

4.

KKS Łazowianka Łazy

 

1.

APN Czeladź

-

KKS Czarni II S-c

 

 

 

 

2.

Zagłębie II Sosnowiec

-

KKS Łazowianka Łazy

 

 

 

 

3.

KKS Łazowianka Łazy

-

APN Czeladź

 

 

 

 

4.

KKS Czarni II S-c

-

Zagłębie II Sosnowiec

 

 

 

 

5.

KKS Łazowianka Łazy

-

KKS Czarni II S-c

 

 

 

 

6.

APN Czeladź

-

Zagłębie II Sosnowiec

 

 

Grupa III   18.01.2014 r. godz. 12,00

 

 

1.

Zagłębie I Sosnowiec

2.

MCKiS Jaworzno

3.

TKKF Zew Kazimierz

4.

KS Unia Ząbkowice

 

Grupa IV   18.01.2014 r. godz. 14,00

 

 

1.

MUKP Dąbrowa Górnicza

2.

CKS Czeladź

3.

KS Giebło

4.

JSP Warta Zawiercie

 

 

Do finału awansują drużyny , które w grupach zajmą pierwsze miejsca oraz drużyny zaproszone t.j. Ruch Chorzów i Górnik Zabrze.

 

Finał zostanie rozegrany 26.01.20140 r. o godz. 08,00 Hala MOSiR w Sosnowcu przy

ul. Żeromskiego.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [718]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

KP SarnówCKS Czeladź
KP Sarnów 1:4 CKS Czeladź
2014-11-15, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Ostoja Żelisławice 1:0 Źródło Kromołów
Milenium Wojkowice 4:1 Promień Strzemieszyce Małe
Jedność Strzyżowice 2:3 Skalniak Kroczyce
Łagisza Będzin 4:3 MKS Poręba
Zew Kazimierz 3:0 Przemsza Okradzionów
KP Sarnów 1:4 CKS Czeladź
Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy Orzeł Dąbie

Najnowsza galeria

Prezentacja strojów CKS Czeladź przez piękne modelki
Ładowanie...