Czeladzki Klub Sportowy - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Łazowianka Łazy - Ostoja Żelisławice
Orzeł Dąbie - Unia Dąbrowa Górnicza
Niwy Brudzowice - KP Sarnów
CKS Czeladź - Zew Kazimierz
Przemsza Okradzionów - Łagisza Będzin
MKS Poręba - Jedność Strzyżowice
Skalniak Kroczyce - Milenium Wojkowice
Promień Strzemieszyce Małe - Źródło Kromołów

Logowanie

Kalendarium

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

26

08-2018

niedziela

27

08-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 330, wczoraj: 423
ogółem: 820 605

statystyki szczegółowe

Aktualności

Turniej im. Włodzimierza Mazura

  • autor: Zarzad_Butcher, 2014-01-01 00:00

Eliminacje do turnieju im. Włodzimierza Mazura odbędą się 1.02.2014 w Hali MOSiR w Czeladzi

XIX  HALOWE  MISTRZOSTWA  ZAGŁĘBIA  SENIORÓW

w  PIŁCE  NOŻNEJ  im.  WŁODZIMIERZA  MAZURA

E L I M I N A C J E

  Grupa I  
     
  Miejsce eliminacji:  Hala Będzin-Łagisza  
                              19.01.2014r. godz. 08,00  
     
     
1. BKS Sarmacja Będzin  
2. UKS Pionier-Ujejsce  
3. KP Sarnów  
4. MKS Milenium Wojkowice  
5. KS Cyklon Rogoźnik  
6. SKS Łagisza  
     
     
  Grupa II  
     
  Miejsce eliminacji:  Hala Sławków  
                     25.01.2014r. godz. 08,00  
     
     
1. KS Górnik Piaski  
2. KS Unia Dąbrowa Górnicza  
3. MKS Sławków  
4. TKKF ZEW Kazimierz  
5. UKS Przemsza Dąbrowa Górnicza  
6. KS Płomień Niegowonice  
     
     
  Grupa III  
     
  Miejsce eliminacji:  Hala Siewierz  
                     25.01.2014r. godz. 08,00  
     
     
1. RKS Grodziec Będzin  
2. LKS Przemsza Siewierz  
3. LKS Tęcza Błędów  
4. LKS Ostoja Żelisławice  
5. LKS Niwy Brudzowice  
6. KS Zagłębiak II Dąbrowa Górnicza  
     
     
  Grupa IV  
     
  Miejsce eliminacji:  Hala Czeladź  
                     01.02.2014r. godz. 08,00  
     
     
1. KS Zagłębiak I Dąbrowa Górnicza  
2. AKS Niwka Sosnowiec  
3. KS Unia Ząbkowice  
4. CKS Czeladź  
5. KS Górnik Sosnowiec  
6. LKS Jedność Strzyżowice  
     
     
  Grupa V  
     
  Miejsce eliminacji:  Hala Zawiercie  
                     02.02.2014r. godz. 08,00  
     
     
1. KP Warta Zawiercie  
2. GKS Strazak Mierzęcice  
3. LKS Giebło  
4. LKS Źródło Kromołów  
5. MKS Poręba  
6. KKS Łazowianka Łazy  
   

Finał XIX Halowych Mistrzostw Zagłębia im. Włodzimierza Mazura zostanie rozegrany w dniu 16.02.2014r. od godz. 10,00 w Hali MOSiR Sosnowiec przy ul. Żeromskiego, w którym spotkają się zwycięzcy grup eliminacyjnych i drużyna Zagłębia Sosnowiec - II liga.

 

   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
   

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [731]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ostatnie spotkanie

KP SarnówCKS Czeladź
KP Sarnów 1:4 CKS Czeladź
2014-11-15, 13:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Ostoja Żelisławice 1:0 Źródło Kromołów
Milenium Wojkowice 4:1 Promień Strzemieszyce Małe
Jedność Strzyżowice 2:3 Skalniak Kroczyce
Łagisza Będzin 4:3 MKS Poręba
Zew Kazimierz 3:0 Przemsza Okradzionów
KP Sarnów 1:4 CKS Czeladź
Unia Dąbrowa Górnicza 2:1 Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy Orzeł Dąbie

Najnowsza galeria

Prezentacja strojów CKS Czeladź przez piękne modelki
Ładowanie...