Porażka w Kromołowie

• autor: 1924CKS, 2013-11-07 08:58

W sobotę (2 listopada) LKS Źródło Kromołów pokonało...

/KLASA A: Trzy punkty zostały w Kromołowie!/

CKS Czeladź 2:1 (1:0). Pierwszy gol dla LKS-u padł w 40. minucie, a jego autorem był Rafał Sikora, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Szymona Mogielskiego. Goście wyrównali w 55. minucie za sprawą Jakuba Kużdżała. Lecz ostateczny cios w 80. minucie wyprowadziło Źródło. Bogdan Szadkowski podał idealnie do Artura Oczki, a ten efektownym strzałem pokonał bezradnego golkipera przyjezdnych.

Zwycięstwo z CKS-em było możliwe, dzięki znakomitej postawie całej drużyny. Jednak w tym miejscu szczególne słowa uznania należą się Tomaszowi Stańczykowi, który kilkakrotnie zaprezentował wysoki kunszt bramkarski, ratując swój zespół od utraty gola.

ŹRÓDŁO KROMOŁÓW: Tomasz Stańczyk - Bartłomiej Nędza z, Damian Kot (C), Marek Łągiewka, Konrad Szafran - Szymon Mogielski (70. Mateusz Sokołowski), Łukasz Zamora (89. Bartosz Nowiński), Artur Oczko, Błażej Janoska (60. Jarosław Rasztabiga) - Bogdan Szadkowski, Rafał Sikora
rezerwa: Jordan Pazia, Mateusz Sikora, Damian Hardyn, Robert Kowalski, Bartosz Koral
trener: Bogdan Szadkowski

CKS CZELADŹ: Damian Simon - Artur Powroźnik, Piotr Jężak, Robert Woźniak (C), Daniel Kurek z (48. Tomasz Sułkowski), Łukasz Popadeńczuk (60. Dariusz Deleska), Sebastian Batolik z, Michał Lichacz, Rafał Zarychta z, Jakub Kużdżał (88. Sebastian Gocyła), Mateusz Ryczko
rezerwa: Paweł Stępień, Adam Kopeć
trener: Robert Razakowski

mecz sędziowali: Kamil Budny (arbiter główny), Jakub Morawiecki (asystent), Tomasz Faracik (asystent)